29 Finał WOŚP w Śmiglu 01 lutego 2021

29 Finał WOŚP w Śmiglu

Zbiórka rozpoczęła się w godzinach rannych na ulicach Czacza, Starego Bojanowa i Śmigla.

O godzinie 14:00 ulicami tych trzech miejscowości przeszły korowody, w których uczestniczyli strażacy z miejscowych jednostek OSP. Do śmigielskiego korowodu dołączyli także członkowie grup: Wind Wolves”, Raptor 4x4, Youma Team oraz strażacy z OSP Robaczyn i Nietążkowo i razem udali się pod siedzibę sztabu WOŚP w Centrum Kultury.

Co roku licytacje gadżetów WOŚP budziły największe emocje. W tym roku zostały przeprowadzone w zupełnie innej, telefonicznej, formie. Organizatorzy uznali, że w obecnej sytuacji będzie to najlepsza forma pośrednictwa między licznymi ofiarodawcami a chętnymi do zakupu. A było z czego wybierać: gadżety WOŚP, samochód Mitsubishi, torty, maskotki, lalki – Jurek Owsiak, usługi ozonowania i mycia samochodu, usługi kosmetyczne i gastronomiczne, udział w wyścigach, wizyta w OSP Śmigiel, kubki z grafiką 29 Finału i wiele różnych cudownych rzeczy. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy!

Mimo, że ten Finał był nietypowy, bo bez koncertu to jesteśmy niezwykle dumni z jego wyników, gdyż udało nam się zebrać aż 42.536,22.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji albo wsparli nas w inny sposób. Byli to m.in.:

• ZHP Śmigiel
  • OSP Śmigiel, Czacz, Stare Bojanowo, Robaczyn, Nietążkowo
  • Grupa motocyklowa Wind Wolves
  • Grupa Raptor 4x4
  • Gastro Time
  • Bar Agora
  • Restauracja Kakadu
  • Pizzeria Italiano
  • Pazar
  • Kościan 112
  • Urząd Miejski Śmigla
  • Śmigielska Grupa Nordic Walking
  • Piekarnia Kaczmarek z Leszna
  • Pastrami Summer z Leszna
  • Yuma Team
  • Poli-Color ze Śmigla
  • Karcher Drożdżyński ze Śmigla
  • Piekarnictwo i Cukiernictwo Danuta Grygier

a także wiele osób prywatnych.

Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć!